Uitslagen en standen intern
Indeling competitie 2017 - 2018
Als je op een genoemde datum NIET kunt, dien je met jouw tegenstander een andere avond af te spreken. Zonder afspraak niet komen spelen betekent een verliespartij.
GROEP 1 | GROEP 2 |
1. Luuk de Ruyter 2. Ton Thijssen 3. Theo Wijnhoven 4. Olav Schoonenberg 5. Wim Molenkamp 6. Pieter Thissen 7. Jasper Bons 8. Wopke Veenstra |
1. Wilbert Reijnen 2. Ronald Zollinger 3. Arno Arents 4. John Molenaar 5. Alex Bouwman 6. Joke de Valk 7. Wim Gielen 8. Gerrit Gerrits |
GROEP 3 | |
1. Sjaak Thijssen 2. Herman Brinkhof 3, René Slaa 4. Jacques de Jong 5. Tim Vriens 6. Paul Nillessen 7. Rinus Balkenende 8. Jan van Kessel |
Speeldata en paring 1e competitiehelft
ronde 1 | ronde 2 | ronde 3 | ronde 4 |
08/09/2017 | 22/09/2017 | 29/09/2017 | 20/10/2017 |
5 - 8 | 8 - 2 | 6 - 8 | 8 - 3 |
4 - 6 | 1 - 3 | 5 - 7 | 2 - 4 |
3 - 7 | 7 - 4 | 4 - 1 | 1 - 5 |
2 - 1 | 6 - 5 | 3 - 2 | 7 - 6 |
ronde 5 | ronde 6 | ronde 7 | |
17/11/2017 | 01/12/2017 | 12/01/2018 | |
7 - 8 | 8 - 4 | 8 - 1 | |
6 - 1 | 3 - 5 | 7 - 2 | |
5 - 2 | 2 - 6 | 6 - 3 | |
4 - 3 | 1 - 7 | 5 - 4 |
Speeldata en paring 2e competitiehelft
ronde 8 | ronde 9 | ronde 10 | ronde 11 |
26/01/2018 | 16/02/2018 | 02/03/2018 | 16/03/2018 |
5 - 8 | 8 - 2 | 6 - 8 | 8 - 3 |
4 - 6 | 1 - 3 | 5 - 7 | 2 - 4 |
3 - 7 | 7 - 4 | 4 - 1 | 1 - 5 |
2 - 1 | 6 - 5 | 3 - 2 | 7 - 6 |
ronde 12 | ronde 13 | ronde 14 | |
30/03/2018 | 13/04/2018 | 11/05/2018 | |
7 - 8 | 8 - 4 | 8 - 1 | |
6 - 1 | 3 - 5 | 7 - 2 | |
5 - 2 | 2 - 6 | 6 - 3 | |
4 - 3 | 1 - 7 | 5 - 4 |
Alle niet genoemde vrijdagen is er laddercompetitie of zijn er externe schaakwedstrijden.
Wedstrijdleider: Theo Wijnhoven tel. 06 25058181
Tweede cyclus
Groep 1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
Tjr |
1. Luuk de Ruijter |
|
1 |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
4 |
9 |
2. Ton Thijssen |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
½ |
½ |
1 |
3. Theo Wijnhoven |
½ |
1 |
|
½ |
½ |
½ |
0 |
0 |
3 |
7 |
4. Olav Schoonenberg |
½ |
1 |
½ |
|
1 |
1 |
0 |
1 |
4½ |
8½ |
5. Wim Molenkamp |
½ |
1 |
½ |
0 |
3 |
½ |
0 |
½ |
3 |
6½ |
6. Pieter Thissen |
½ |
1 |
½ |
0 |
½ |
|
0 |
0 |
2½ |
5½ |
7. Jasper Bons |
½ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
½ |
6 |
11K |
8. Wopke Veenstra |
½ |
½ |
1 |
0 |
½ |
1 |
½ |
|
4 |
7 |
Groep 2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
Tjr |
1. Wilbert Reynen |
|
½ |
½ |
0 |
½ |
½ |
1 |
½ |
3½ |
7 |
2. Ronald Zollinger |
½ |
|
½ |
½ |
½ |
½ |
0 |
0 |
2½ |
5½ |
3. Arno Arents |
½ |
½ |
|
½ |
1 |
½ |
½ |
½ |
4 |
7 |
4.John Molenaar |
1 |
½ |
½ |
|
½ |
½ |
½ |
0 |
3½ |
6½ |
5. Alex Bouwman |
½ |
½ |
0 |
½ |
|
½ |
1 |
½ |
3½ |
8 |
6. Jo de Valk |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
|
0 |
½ |
3 |
6 |
7. Wim Gielen |
0 |
1 |
½ |
½ |
0 |
1 |
|
1 |
4 |
9K |
8. Gerrit Gerrits |
½ |
1 |
½ |
1 |
½ |
½ |
0 |
|
4 |
7 |
Groep 3 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
1. Sjaak Thijssen |
|
½ |
½ |
½ |
1 |
|
0 |
|
|
2. Herman Brinkhof |
½ |
|
1 |
½ |
|
1 |
|
1 |
|
3. Rene Slaa |
½ |
|
|
|
|
|
0 |
|
|
4. Jac de Jong |
½ |
½ |
|
|
|
½ |
½ |
|
|
5. Tim Vriens |
0 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
6. Paul Nillesen |
|
0 |
1 |
½ |
0 |
|
0 |
½ |
|
7. Rinus Balkenende |
1 |
|
1 |
½ |
1 |
1 |
|
|
|
8. Jack Janssen |
|
0 |
|
|
|
½ |
|
|
|
Groep 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Anton Grutters |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Wienand Silessen |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Henk Arts |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Jan van Kessel |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Hans van Hanswijk |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Jeffrey Huijbers |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eerste cyclus
Uitslagen 1e competitiehelft 2017-2018
Groep 1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
1. Luuk de Ruijter |
|
1 |
½ |
½ |
1 |
½ |
½ |
1 |
5 |
2. Ton Thijssen |
0 |
|
0 |
0 |
½ |
0 |
0 |
0 |
½ |
3. Theo Wijnhoven |
½ |
1 |
|
0 |
½ |
½ |
½ |
1 |
4 |
4. Olav Schoonenberg |
½ |
1 |
1 |
|
0 |
½ |
½ |
½ |
4 |
5. Wim Molenkamp |
0 |
½ |
½ |
1 |
|
½ |
0 |
1 |
3½ |
6. Pieter Thissen |
½ |
1 |
½ |
½ |
½ |
|
0 |
0 |
3 |
7. Jasper Bons |
½ |
1 |
½ |
½ |
1 |
1 |
|
½ |
5 |
8. Wopke Veenstra |
0 |
1 |
0 |
½ |
0 |
1 |
½ |
|
3 |
Groep 2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
1. Wilbert Reynen |
|
½ |
½ |
1 |
½ |
½ |
0 |
½ |
3½ |
2. Ronald Zollinger |
½ |
|
½ |
½ |
0 |
½ |
½ |
½ |
3 |
3. Arno Arents |
½ |
½ |
|
½ |
½ |
½ |
0 |
½ |
3 |
4.John Molenaar |
0 |
½ |
½ |
|
½ |
½ |
½ |
½ |
3 |
5. Alex Bouwman |
½ |
1 |
|
½ |
|
½ |
1 |
½ |
4½ |
6. Jo de Valk |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
|
0 |
½ |
3 |
7. Wim Gielen |
1 |
½ |
1 |
½ |
0 |
1 |
|
1 |
5 |
8. Gerrit Gerrits |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
0 |
|
3 |
Groep 3 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
1. Sjaak Thijssen |
|
½ |
½ |
0 |
½ |
½ |
0 |
|
|
2. Herman Brinkhof |
½ |
|
1 |
½ |
½ |
1 |
0 |
½ |
4 |
3. Rene Slaa |
½ |
0 |
|
½ |
|
0 |
0 |
|
|
4. Jac de Jong |
1 |
½ |
½ |
|
½ |
½ |
½ |
0 |
3½ |
5. Tim Vriens |
½ |
½ |
|
½ |
|
0 |
0 |
1 |
|
6. Paul Nillesen |
½ |
0 |
1 |
½ |
1 |
|
1 |
½ |
4½ |
7. Rinus Balkenende |
1 |
1 |
1 |
½ |
1 |
0 |
|
0 |
4½ |
8. Jack Janssen |
|
½ |
|
1 |
0 |
½ |
1 |
|
|
Groep 4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
T |
1. Anton Grutters |
|
1 |
½ |
½ |
|
|
|
|
|
2. Wienand Silessen |
0 |
|
0 |
0 |
|
0 |
1 |
|
|
3. Henk Arts |
½ |
1 |
|
0 |
|
1 |
|
|
|
4. Jan van Kessel |
½ |
1 |
1 |
|
|
1 |
1 |
|
|
5. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Hans van Hanswijk |
|
1 |
0 |
0 |
|
|
|
1 |
|
7. Jeffrey Huijbers |
|
0 |
|
0 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|